Nákup a objednávka
Elektrická excentrická brúska EXTOL PREMIUM 8894202
Excentrická brúska slúži na prácu predovšetkým s drevom, ale aj kovom a plastom. Systém automatickej kontroly otáčok (Power Control System) bráni poškodeniu brúseného povrchu. Brúska nie je určená na prácu so sadrokartónom. Otáčky: 4000-13000/min Priemer priemeru kotúča: 125 a 150 mm Excentricita: 3mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické excentrické brúsky |
| Výrobca | EXTOL PREMIUM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 450 W |
| Maximálne otáčky | 13000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 15.0 x 21.0 x 33.0 cm |