Nákup a objednávka
Elektrická dvojkotúčová stolná brúska GÜDE GDS 150.1 L
Spolohlivá stolová brúska, určená na brúsenie (ostrenie) pracovných nástrojov alebo opracovanie rôznych materiálov. Rýchle, presné, presné. sekáčov a i. remeselníckeho (záhradníckeho) náčinia, úpravy povrchu (tvaru) obrobkov z kovov, plastu, dreva i keramiky. S vhodným uplatnením v domácich, údržbárskych dielňach.
Karborundové brúsne kotúče strednej zrnitosti (K 36 - K 60), vyvážený rotor s guličkovými ložiskami, zaručujúce trvale pokojný chod. Nasvietenie brúsenej plochy LED svietidlom, ihlové orovnávacie doštičky, slúžiace na zarovnanie hrán (ploch) nerovnomerne opotrebovaných kotúčov. Výkon motora 350 W/P1. mm
Výhody:
| Kategória | Stolové brúsky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 9.6 kg |
| Funkcia | Guľôčkové ložiská |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 350 W |
| Maximálne otáčky | 2980 ot/min. |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |