Nákup a objednávka
Eektrická brúska priama Makita GD0603
Univerzálna priama brúska na brúsenie, štukovanie a obrysové frézovanie. Čisté brúsenie vďaka vysokým otáčkam a dlhé vreteno umožňuje brúsenie zvnútra.
Otáčky na prázdno: 28000 min-1Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priame brúsky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 38 mm |
| Hmotnosť | 0.97 kg |
| Príkon | 240 W |
| Maximálne otáčky | 28000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 30.0 x 12.0 x 12.0 cm |