Nákup a objednávka
Elektrická brúska na betón Bosch 125mm GBR 15 CAG 0601776001
Elektrická brúska na betón Bosch GBR 15 CAG je profesionálna sieťová brúska a profesionálna sieťová bru brúsenie až k samotným okrajom. Výkonný motor s príkonom 1 500 W zaisťuje vysoký brúsny výkon a rýchly postup práce aj pri dlhodobom zaťažení, čo z nej robí ideálny nástroj pre stavebné firmy, remeselníkov aj náročných domácich užívateľov.
0 GBR 15 CAG poradí s náročným zarovnávacím brúsením betónu, poterov či povrchových nerovností. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a nízka hmotnosť náradia prispievajú k pohodlnej a bezpečnej manipulácii aj pri dlhšej práci. chráni užívateľov pred prachom. Pre ešte čistejšiu prácu je stroj kompatibilný so systémom odsávania prachu Bosch Click & Clean, čo výrazne znižuje prašnosť na pracovisku a predlžuje životnosť náradia aj príslušenstva. stabilný výkon bez kolísania, ochrana proti opätovnému spusteniu pre vyššiu bezpečnosť pri výpadku prúdu a pozvoľný rozbeh, ktorý zabraňuje trhnutiu náradia pri štarte.1x Elektrická brúska na betón Bosch 125mm GBR 15 CAG
| Kategória | Elektrické brusky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Maximálne otáčky | 9300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Rozmery balenia | 36.0 x 24.0 x 44.0 cm |