Nákup a objednávka
Domáci a záhradný automat GÜDE HWA 1100.1 VF 93907
Domáci vodný automat, určený na čerpanie (čistej) úžitkovej vody za účelom zásobovania domácnosti alebo zavlažovania záhrady. Slúži na čerpanie studničnej, pramenitej alebo dažďovej vody zo sudov, cisterien a zásobníkov, dodávky vody pre automatickú práčku, splachovanie toalety atď., zalievanie trávnika a záhonov pomocou nad-/podzemných zavlažovacích zariadení. Automat má integrovaný nasucho, vstavaný vodný filter, slúžiaci na oddelenie a zadržanie piesku či iných (organických) nečistôt, obsiahnutých v čerpanej vode.
Konštrukcia:
Celkové rozmery (d x š x v): 470 x 215 x 300 mm
| Kategória | Automatické vodárne |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 16.65 kg |
| Hladina akustického výkonu | 83 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Maximálny prietok | 4600 l/h |
| Maximálny výtlak | 46 m |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 34.0 x 69.0 x 55.0 cm |