Nákup a objednávka
Chlorinátor Intex Kryštál Clear QS200 26662 10911049
Chlorinátor Intex Kryštál Clear QS200 26662 je skvelým riešením pre úspory a zdravšiu vodu vo vašom bazéne. Vďaka tomuto zariadeniu výrazne znížite spotrebu chemických prostriedkov a zjednodušíte starostlivosť o bazénovú vodu. Pri inštalácii zariadenia sa do bazénovej vody pridá presne odmeraná dávka soli, ktorá sa rozpustí. Ľahko slaná voda následne prechádza elektrolytickou jednotkou chlorinátora, kde sa z nej generuje chlór. Tento chlór je ihneď uvoľňovaný späť do vody.
Uvoľnený chlór okamžite ničí baktérie, vírusy a riasy a zároveň oxiduje organické materiály. Výsledkom je dokonale čistá, hygienická a šetrná voda, ktorá je bezpečná pre pokožku.
Parametre:
Obsah balenia:
| Kategória | Chlorinátory |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.88 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 20 W |
| Maximálny prietok | 3785 l/h |
| Pre hadice s priemerom | 32 a 38 mm |
| Pre bazény do | 8 m3 |
| Rozmery balenia | 27.0 x 22.0 x 27.0 cm |