Nákup a objednávka
Benzínový záhradný traktor Riwall PRO RLT 92 HRD
Záhradný traktor Riwall RLT 92 HRD je ideálnou voľbou pre pozemky do rozlohy cca 5 tisíc m2. Je osadený špičkovým motorom Loncin s max. výkonom 12,5 HP, s liatinovou vložkou valca a vysokom objeme 452 cm3. Bonusom navyše je moderná hydrostatická prevodovka od prestížneho amerického výrobcu TUFF TORQ. Hydrostatická prevodovka predstavuje najpohodlnejšie riešenie pojazdu trávneho traktora - neriešite prevodové stupne, iba kolískovým nožným pedálom určujete smer a rýchlosť stroja. Oceľové žacie ústrojenstvo je lakované najmodernejšou práškovou technológiou pre maximálnu odolnosť proti korózii. Hladké remene žacieho ústrojenstva dovoľujúce pri náraze noža na pevnú prekážku ľahké prekĺznutie a tým minimalizáciu rizika drahej opravy uloženia hriadeľa kosenia.
Plávajúce žacie ústrojenstvo s antiskalpovacími kolieskami chráni tráv široké žacie ústrojenstvo ponúka možnosť kosenia tesne pri prekážkach, múrikoch alebo chodníkoch. Kosenie aj pri cúvaní - bežné záhradné traktory vypnú kosenie pri jazde vzad, čo často u členitých záhrad znamená stále vypínanie a zapínanie kosenia. Pri traktore Riwall môžete pomocou bezpečnostného tlačidla nechať zapnuté kosenie aj pri cúvaní. Predná náprava so systémom naklápania kolies do strany, kedy pri zmene smeru jazdy dôjde k perfektnému kopírovaniu polomeru zákruty bez poškodenia trávnika spôsobeného "hrnutím". dopredu.
Vďaka integrovanému ťažnému zariadeniu môžete pripojiť veľké množstvo príslušenstva a rozšírenie možností traktora aj na ďalšie úlohy okrem kosenia (vozíky, rozmetadlá, zberače lístia, odmachovače, valce, prevzdušňovače a pod.). hydrostatická
Výhody:
balenie:
Benzínový záhradný traktor Riwall PRO RLT 92 HRDPoznámka: Traktory nie sú dodávané kompletne zostavené. Pokiaľ si nie ste istí montážou, odporúčame využiť našu službu odborného zostavenia a sprevádzkovania. Budete tak mať istotu, že všetko bude fungovať, ako má.
| Kategória | Záhradné traktory |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 92 cm |
| Hmotnosť | 192 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Ukazovateľ plnosti koša , Spätný chod |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Objem palivovej nádrže | 7.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Výkon | 7800 W |
| Objem motora | 452 cm3 |
| Počet nožov | 2 |
| Veľkosť záhrady až | 5000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 90 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejovej nádrže | 1.2 l |
| Maximálna rýchlosť | 8.8 km/h |
| Objem koša | 245 l |
| Maximálne otáčky | 2600 ot/min. |
| Počet valcov | 1 |
| Prevodovka | Hydrostatická |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |