Nákup a objednávka
Benzínový vertikutátor Scheppach SC 55 P 2v1
Benzínový vertikutátor Scheppach SC 55 P 2v1 s 15 rotujúcimi nožmi z prémiovej ocele umožňuje lepšiu vrchnú vrstvu pôdy hnojivá ku koreňom. Odstraňuje mach a plsť, rozrušuje koreňový systém burín, poskytujúc tak trávniku lepšie dýchanie a odolnosť voči chorobám. Výkonný motor 212 cm3 zvládne aj neudržovaný trávnik. Široký vyhadzovací otvor umožňuje ľahké vyhadzovanie trávy von alebo zber do objemného koša. Ľahko zložiteľné riadidlá na prevoz. Ideálne pre plochy až 1400 m2.Rozmer (h x š x v): 111 x 58,5 x 115 cm
Výhody: Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové vertikutátory |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 28 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská |
| Pracovný nástroj | Nožový valec |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Výkon | 4000 W |
| Objem motora | 212 cm3 |
| Počet nožov | 15 |
| Veľkosť záhrady až | 1400 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 15 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 5 mm |
| Objem koša | 40 l |
| Rozmery balenia | 57.0 x 55.0 x 60.0 cm |