Nákup a objednávka
Benzínový vertikutátor VeGA GT 5654 17GT5654
Benzínový prevzdušňovač trávnikov VeGA GT 5654 je poháňaný výkonným benzínovým motorom OHV VeGA 4HP. Je vhodný pre stredne veľké až veľké trávnaté plochy s plochou až 1500 m2.
Hriadeľ je osadený 18 nožmi - táto konštrukcia eliminuje možné poškodenie nožov alebo celého hriadeľa. Hriadeľ je uložený v masívnych ložiskách.
Vertikutácia trávnika má za účel znížiť množstvo stariny a machu v nadzemnej vrstve a tým zvýšiť cirkuláciu vzduchu, rýchlosti priesaku vody a živín do vegetačnej vrstvy a zároveň zvýšiť prívod svetla. Vertikutácia zároveň podporuje rast koreňového systému trávnika a pôsobí preventívne proti tvorbe hubových chorôb trávnika. Nastavenia hĺbky záberu: 0-12 mm dvojitými hrotmi pre efektívny výsledok
Výhody:
| Kategória | Benzínové vertikutátory |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Záber | 38 cm |
| Hmotnosť | 24.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Nožový valec |
| Výkon | 2980 W |
| Hĺbka záberu | -12 mm |
| Počet nožov | 18 |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 58.0 x 56.0 x 69.0 cm |