Benzínový vertikutátor Riwall PRO RPV 4058
Benzínový vertikutátor Riwall RPV 4058 je veľmi užitočný pomocník pre každého, kto túži po zdravom, hustom a zelenom trávniku. Základom stroja sú zvisle rotujúce nože, ktoré prerezávajú vrchnú vrstvu pôdy. Kyslík, voda a hnojivo tak môžu ľahšie prenikať až ku koreňom. Pri tej príležitosti nože zbavia trávnik aj prebytočného machu a plsti.
Ak je potrebné trávnik iba vyčesať od plsti, odumretej trávy, machu a pod., je k dispozícii druhý valec, ktorý je osadený pružnými drôtikmi.
Robustní stroj je vybaven tak, aby práce s ním byla vždy komfortní.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové vertikutátory |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská |
| Pracovný nástroj | Nožový valec , Drôtikový valec |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Výkon | 4300 W |
| Objem motora | 212 cm3 |
| Hĺbka záberu | -15 mm |
| Počet nožov | 18 |
| Veľkosť záhrady až | 1500 m² |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Objem koša | 35 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 58.0 x 65.0 x 63.0 cm |