Nákup a objednávka
Benzínový vertikutátor FIELDMANN FZV 6050-B 50004094
Fieldmann FZV 6050-B je benzínový až do 2000 m2. Poháňa ho silný motor OHV 212 cm³ s výkonom 4,3 kW, umiestnený v odolnom oceľovom šasi.
Stroj je vybavený pracovným valcom s 36 vertikutuje pôdu. Na hlbšie prerezávanie je k dispozícii voliteľný valec s pružinami. Pracovnú hĺbku je možné centrálne nastaviť v 8 úrovniach (od -15 do +5 mm), čo umožňuje prispôsobenie opotrebovaniu nožov.
S pracovným záberom 40 cm rýchlo pokryjete veľkú plochu. Odpad sa zbiera do 35-litrového látkového koša, ktorý minimalizuje šírenie prachu. Pre ľahkú manipuláciu a skladovanie je vertikutátor vybavený kolesami s guličkovými ložiskami a sklopným madlom.
Valec s nožmi je súčasťou balenia. Pri dodržaní správnej hĺbky vertikutácie noža jemne narúšajú povrch, a podporujú tak rast koreňového systému.
Valec s pružinami je možné dokúpiť. Pružiny efektívne odstránia trávnu plsť, ktorá vzniká zo zvyškov pokosenej trávy a tiež mulčovaním. Odstránenie trávnej plsti trávnik prevzdušní a zabraňuje šíreniu burín a machu. kW
Výhody:
Obsah balenia:
1x Benzínový vertikutátor FIELDMANN FZV 6050-10 Nožový valec s 36 nožmi| Kategória | Benzínové vertikutátory |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Záber | 40 cm |
| Hmotnosť | 34 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Výkon | 4300 W |
| Objem motora | 208 cm3 |
| Hĺbka záberu | -15 mm |
| Počet nožov | 36 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Objem koša | 35 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 63.0 x 66.0 x 63.0 cm |