Nákup a objednávka
Benzínový špalíkovač Lumag RAMBO HM-200
Špalíkovač Lumag RAMBO HM-200, ktorý je vybavený výkonným benzínovým motorom s objemom 420 ccm s pôsobivým. Tento robustný stroj bol navrhnutý pre efektívne spracovanie dreva.
Špalíkovač umožňuje pohodlné a rýchle spracovanie palivového dreva, pričom tento stroj dokáže spracovať vetvy až do priemeru 120 mm. Vďaka svojej konštrukcii zaisťuje efektívne a bezpečné štiepkovanie materiálu.
Pre ľahkú manipuláciu je stroj vybavený praktickým štvorkolesovým podvozkom, kde dve kolesá sú otočné, čo zaručuje vynikajúcu manévrovateľnosť. Celá konštrukcia je postavená na stabilnom štvorcovom ráme. Štiepkovací mechanizmus je tvorený dvoma hriadeľmi, ktoré sú osadené tremi nožmi pre maximálnu účinnosť pri spracovaní dreva. 9 kW pri 3600 ot./min.
| Kategória | Benzínové drviče vetiev |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 370 kg |
| Funkcia | Elektrický štart |
| Pracovný nástroj | Valcový |
| Objem palivovej nádrže | 6.5 l |
| Výkon | 9000 W |
| Objem motora | 420 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 1.1 l |
| Maximálny priemer dreva | 12 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 80.0 x 146.0 x 237.0 cm |