Nákup a objednávka
Benzínový rider GÜDE ZERO TURN GZT 1070
Benzínový rider GÜDE ZERO TURN GZT 1070 je rider s pojazdom, ktorý ponúka maximálnu manévrovateľnosť. zložité záhrady a veľké trávniky. Výkonný motor Loncin s objemom 546 cm³ zaisťuje spoľahlivý výkon a vysokú účinnosť.
Rider je vybavený hydraulickou prevodovkou a umožňuje užívateľsky prívetivé nastavenie výšky kosenia v 5 stupniciachh, čo umožňuje prispôsobiť sa. Bočné vyhadzovanie navyše zaisťuje efektívnu starostlivosť o trávnik bez zbytočnej námahy.
GÜDE ZERO TURN GZT 1070 disponuje oloveným akumulátorom s dlhou výdržou (12 V-12 Ah). Šírka kosenia 1070 mm a dva nože zaisťujú rovnomerný a precízny strih, vďaka čomu je starostlivosť o váš trávnik rýchla a efektívna. 109,9 cm Motor: Loncin546cc EU V Typ motora: 4 Takt Dĺžka noža: 530 mm kosenie: 5 stupňov
Výhody:
| Kategória | Záhradné ridery |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Akumulátor - typ | Olověný |
| Záber | 107 cm |
| Hmotnosť | 227.5 kg |
| Funkcia | Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Predné otočné kolesá |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 5 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Výkon | 11000 W |
| Objem motora | 546 cm3 |
| Napätie | 12 V |
| Počet nožov | 2 |
| Start | Elektrický |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 35 mm |
| Kapacita akumulátora | 12 Ah |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Maximálna rýchlosť | 8 km/h |
| Objem koša | 150 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Prevodovka | Hydrostatická |
| Rozmery balenia | 113.0 x 88.0 x 194.0 cm |