Nákup a objednávka
Benzínový rider GÜDE GAR 651 95480
Benzínový rider Güde GAR 651 95480 vám uľahčí údržbu trávnatých plôch do 3000 m2. alebo sa prepletáte medzi prekážkami.
Tento záhradný rider poháňa výkonný 4-taktný OHV motor, ktorý zaisťuje spoľahlivý chod a úsporu paliva. Vďaka mechanickej prevodovke so 4 rýchlostnými stupňami vpred a spiatočkou ľahko prispôsobíte tempo konkrétnym podmienkam na záhrade. Elektrické štartovanie vám ušetrí námahu aj čas a posuvné sedadlo zaistí maximálny komfort pri dlhšej práci.
Benzínový rider GAR 651 ponúka tri možnosti spracovania trávy – klasické kosenie, zber do priestorného koša. Centrálne, 6-stupňové nastavenie výšky kosenia vám umožní ľahko prispôsobiť výšku strniska, a to aj na miernych svahoch do 10°. Rider je vybavený nožnou aj parkovacou brzdou pre maximálnu bezpečnosť a oddeleným spúšťaním žacieho noža, čo uľahčuje ma terénu.
Konštrukcia:
Výhody:
Poznámka: Ridery nie sú dodávané kompletne zostavené. Pokiaľ si nie ste istí montážou, odporúčame využiť našu službu odborného zostavenia a sprevádzkovania. Budete tak mať istotu, že všetko bude fungovať, ako má.
| Kategória | Záhradné ridery |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 65 cm |
| Hmotnosť | 134 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Bočné vyhadzovanie , Elektrický štart , Spätný chod |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Objem palivovej nádrže | 2.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Maximálny výkon | 4500 W |
| Objem motora | 224 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 3000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 30 mm |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Maximálna rýchlosť | 4.6 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 1.5 km/h |
| Objem koša | 150 l |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 77.0 x 108.0 x 180.0 cm |