Nákup a objednávka
Kultivátor PUBERT ROTO 404 HD
Benzínový kultivátor s výkonom 3300 W so záberom 48 cm. Má masívnu zliatinovú prevodovku s dvojitou ochranou, kovové rotačné nože a výškovo nastaviteľné riadidlá.
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 48 cm |
| Hmotnosť | 73 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Výkon | 3600 W |
| Objem motora | 179 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 2500 m² |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Rozmery balenia | 115.0 x 80.0 x 60.0 cm |