Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor EUROSYSTEMS RTT2 Loncin OHV 182
Robustný a ľahko ovládateľný Eurosystems RTT 2 je vhodný pre prácu s ľahkými/stredne zhutnenými pôdami, ktoré neboli predtým ani str. Trakčné kolesá s traktorovými a polodiferenciálnymi nápravami uľahčujú a zaisťujú jednoduchú a bezpečnú jazdu. vetranú, mäkkú a pripravenú k rastu pôdy.
Výhody: výkonný
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | EUROSYSTEMS / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 50 cm |
| Hmotnosť | 67 kg |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Výkon | 3100 W |
| Objem motora | 182 cm3 |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Rozmery balenia | 118.0 x 72.0 x 54.0 cm |