Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor Powerplus 208cc s pluhom
Benzínový kultivátor je určený na kultiváciu suchej piesočnatej a ílovitej pôdy. Tento kultivátor ponúkamožnosť natočenia riadidiel do strany. Pre lepšiu manipuláciu je vybavený prídavným predným vodiacim kolesom. Oceníte tiež jednoduchú a rýchlu výmenu pluhu za kultivovacie nože. dopredu
Obsah balenia:
Stroj je bez prevádzkových kvapalín. Pred uvedením do prevádzky postupujte podľa návodu!
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 2 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 105 cm |
| Hmotnosť | 64 kg |
| Výkon | 4200 W |
| Objem motora | 208 cm3 |
| Kultivačné nože | 24 |
| Hĺbka záberu | 31 cm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 88.0 x 47.0 x 83.0 cm |