Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor PUBERT ECO 55P C2
Kvalitný kultivátor PUBERT ECO 55P C2 v profesionálnom prevedení, motor PUBERT R210 využíva vzduchový filter v olejovom kúpeli. Tento kultivátor je možné použiť v extrémnom prašnom prostredí bez toho, aby došlo k poškodeniu či zadretiu motora.
Tento spôsob použitia vzduchového filtra je z dôvodu prevádzky výhodnejší a ekonomickejší.
Made in FRANCE. Francúzsky výrobca značky PUBERT je celosvetovým lídrom vo výrobe kultivátorov. Výhody: 6x demontovateľných kovaných oceľových nožov + bočné disky reťazou, demontovateľný, mazaný tukom
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | PUBERT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 40/60/80 cm |
| Hmotnosť | 54 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Transportné kolesá |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Výkon | 4200 W |
| Objem motora | 221 cm3 |
| Priemer nožov | 320 mm |
| Počet nožov | 6 |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Rozmery balenia | 83.0 x 82.0 x 60.0 cm |