Nákup a objednávka
Benzínový kultivátor GÜDE GF 420-4.1 95457
Výkonný benzínový kultivátor, určený na kyprenie a obrábanie pôdy za účelom založenia trávnika alebo záhonov. S použitím kultivátora dôjde k rýchlemu a dôkladnému rozrušeniu stvrdnutej pôdy i prírodných trávnatých plôch.
Zvládne aj ďalšie úpravy a zúrodňovanie pôdy od rozomletia hrúd nadrobno po zapravenie piesku, rašeliny, kompostu, hnojív apod.
Jednovalcový 4-taktný OHV motor POWER-ENGINE S 635 V s výkonom 4,1 kW (splňujúci limity škodlivín vo výfukových plynoch, stanovené emisnou normou EURO 5) jednotkou
Konštrukcia:
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Počet rýchlostí vpred | 1 |
| Počet rýchlostí vzad | 1 |
| Záber | 48 cm |
| Hmotnosť | 73.5 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Transportné kolesá , Ovládanie otáčok motora |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 102 dB |
| Výkon | 4100 W |
| Objem motora | 212 cm3 |
| Hĺbka záberu | 35 cm |
| Počet nožov | 12 |
| Start | Ručné |
| Objem olejovej nádrže | 0.55 l |
| Maximálna rýchlosť | 1.5 km/h |
| Rozmery balenia | 51.0 x 50.0 x 111.0 cm |