Nákup a objednávka
Benzínová strunová kosačka Weibang WB LT 567 SLC
Weibang WB LT 567 SLC je špičková strunová kosačka na trávu s pojazdom, ktorá prináša vynikajúci výkon. S pohonným motorom s objemom 196 ccm je táto kosačka silným a efektívnym strojom, ktorý vám umožní ľahko a pohodlne kosiť trávu. Vysokorýchlostná rotačná nylonová strunová hlava je ideálna pre odrezávanie buriny a nízkych rastlín, a vďaka možnosti jednoduchej zmeny výšky struny môžete dosiahnuť rôzne výšky strihu.
S piatimi rýchlosťami pojazdu, ľahko prispôsobíte výkon práce vašim potrebám. Sklopné riadidlá uľahčujú prepravu a umožňujú vertikálne uloženie na zemi, čo šetrí úložný priestor. Praktická možnosť nastavenia výšky strihu od 5 do 13 cm vám umožňuje dosiahnuť optimálne výsledky podľa vašich potrieb.
Výhody:
| Kategória | Benzínové strunové sekačky |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Hmotnosť | 45 kg |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 3200 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Priemer struny | 4,5 |
| Veľkosť zadných kolies | 35.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.3 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 2.3 km/h |
| Otáčky strunovej hlavy | 2800 ot /min |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 55.9 cm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |