Nákup a objednávka
Benzínová snehová fréza Riwall PRO RPST 6071
Benzínová snehová fréza Riwall PRO RPST 6071 je ideálny nástroj na odpratávanie snehu aj v oblastiach s vyšším množstvom zrážok a vo vyšších zrážkach. Jej robustná konštrukcia je preverená a ponúka maximálny komfort vďaka systému ľahkého zatáčania, ktorý je tvorený patentovanou prevodovkou s integrovaným diferenciálom od GT Transmission. Fréza ochotne a ľahko zvládne aj prudké zákruty jednoduchým prirodzeným tlakom na riadidlá, čo predstavuje najkomfortnejší systém zatáčania vo svojej triede. snehu. Značkový motor so špeciálnou zimnou úpravou a elektroštartérom zaisťuje bezproblémové štarty a dlhú životnosť aj v náročných zimných podmienkach vďaka kvalitným materiálom a komponentom. fréza prácu aj v zľadovatenom alebo mokrom snehu.
Silný pojazd stroja umožňuje priechod aj pri veľkých prívaloch snehu, zatiaľ čo nastaviteľná výška záberu uľahčuje pohyb po nerovnom teréne a chráni. dlažby.
Vhodný komín z polyméru minimalizuje lepenie a namŕzanie snehu na steny, a nastaviteľné strhávacie nože umožňujú perfektnú úpravu okrajov snehovej bariéry. Veľké kolesá so špeciálnou vzorkou zaisťujú dobrý záber aj na mokrom či zľadovatenom snehu. Typ motora: Loncin 250 F SnowMax OHV, 252 cm3, 4 takt, zimná úprava kW/HP
| Kategória | Snehové frézy a kartáče |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 60 cm |
| Hmotnosť | 80 kg |
| Funkcia | Elektrický štart , Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu |
| Objem palivovej nádrže | 2 l |
| Hladina akustického výkonu | 102 dB |
| Výkon | 5200 W |
| Objem motora | 252 cm3 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 66.0 x 75.0 x 92.0 cm |