Benzínová snehová fréza Riwall PRO RPST 6065
Benzínová dvojstupňová snehová fréza Riwall PRO RPST 6065 je ideálnou voľbou pre naše klimatické podmienky vďaka svojej osvedčenej robustnej konštrukcii. Jej slimák pracuje mimoriadne ticho a kompaktný dizajn frézy je až o štvrtinu kratší ako pri porovnateľných modeloch, čo šetrí skladovací priestor. Fréza je poháňaná výkonným motorom s objemom 196 cm3, ktorý si poradí aj s väčšími nánosmi snehu. Kvalitné konštrukčné materiály a komponenty motora zaručujú ľahké štartovanie v zime a dlhú životnosť aj za náročných podmienok. Silný motor, vysoký bunker, ozubený šnek a výkonný vyhadzovací ventilátor spolu so širokým plastovým vyhadzovacím komínom zľadovatený či mokrý. Fréza má extrémne silný pojazd, ktorý sa dokáže predrať aj napriek veľkým prívalom snehu.
Nastaviteľná výška záberu uľahčuje pohyb na nerovnom teréne a chráni stroj aj povrch pod ním, či už ide o štrkovú. Polymérový materiál vyhadzovacieho komína znižuje lepenie a namŕzanie snehu na jeho steny.
Madlo na otáčanie komína je ľahko dostupné a umožňuje rýchle a pohodlné nastavenie smeru vyhadzovania snehu. Ovládacie prvky a rukoväť štartovacej šnúry sú navrhnuté tak, aby umožňovali ľahkú manipuláciu aj v rukaviciach. Typ motora: ZS 196 SnowMax OHV, 4 takt, zimná úprava Výkon motora HP
| Kategória | Snehové frézy a kartáče |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 60 cm |
| Hmotnosť | 57 kg |
| Funkcia | Manuálny štart , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu |
| Objem palivovej nádrže | 2.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Výkon | 4800 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 63.0 x 63.0 x 86.0 cm |