Nákup a objednávka
Benzínová sekačka VeGA 404 SDX
Kosačka vyniká v strednej triede kosačiek svojim kvalitným spracovaním, výbavou a rovnako tak aj dizajnom. Motorová kosačka VeGA 404SDX je univerzálna kosačka s vysokou kapacitou kosenia a je určená na malé trávnaté plochy.
Záhradná kosačka VeGA je vybavená robustným oceľovým skeletom so záberom kosenia 41 cm. Motorová kosačka VeGA 404SDX je poháňaná silným štvortaktným motorom VeGA OHV s výkonom 3,5 HP.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky VeGA poskytuje predĺžená záruka 3 roky. mm
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 41 cm |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Guľôčkové ložiská |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1.2 l |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motora | 127 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 16.2 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4 km/h |
| Objem koša | 50 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 55.0 x 43.0 x 79.0 cm |