Nákup a objednávka
Benzínová kosačka GÜDE ECO WHEELER 413.3 R 95442
Benzínová kosačka GÜDE ECO WHEELER 413.3 R 95442 je vybavená výkonom 2, výkonom kW (3 k). So záberom kosenia 41 cm zvládne rýchlo a presne pokosiť trávu na ploche až 900 m2. Vďaka 6- polohovému centrálnemu nastaveniu výšky kosenia si môžete ľahko zvoliť požadovanú výšku a dosiahnuť rovnomerný výsledok.
Výkonný 4-taktný motor Power Engine sa vyznačuje spoľahlivosťou, dlhou životnosťou, nízkou spotrebou a snáď. class="pb-2">Konštrukcia kosačky je vyrobená z robustného oceľového šasi s práškovým nástrekom, čo zaručuje stabilitu a odolnosť pri práci. Hnacie kolesá s guličkovými ložiskami umožňujú jednoduché ovládanie aj na nerovnom povrchu, čo uľahčuje manipuláciu. Kosačka je navyše vybavená zberným košom na trávu s objemom 40 litrov, vďaka čomu môžete pracovať dlhšiu dobu bez nutnosti častého vyprázdňovania.
Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaisťuje pohodlné ovládanie, takže práca sa príjemnejšie.
Konštrukcia: Power Engine
Obsah balenie:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 41 cm |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Guľôčkové ložiská , Manuálny štart |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Objem motora | 144.3 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 900 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 17.8 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15.2 cm |
| Maximálna rýchlosť | 3.6 km/h |
| Objem koša | 40 l |
| Výkon | 2.2 kW |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 46.0 x 37.0 x 66.0 cm |