Nákup a objednávka
Benzínová sekačka Weibang WB 537 SCM
Mulčovacia kosačka WB 537 SCM je určená pre domáce aj profesionálne použitie na stredne veľkých až veľkých trávnatých plochách.
Vyniká špeciálne tvarovaným pevným a masívnym oceľovým šasim a je tiež vybavená variabilným pojazdom daným otáčkami motora.
Výhoda veľmi silného motora s výkonom 7 HP a špeciálne perfektného tvarovaného, špeciálne tvarovaného pokosí nízku aj stredne vysokú trávu. Pogumované sendvičové kolesá sú uložené v obojstranných guličkových ložiskách, centrálne nastavenie výšky kosenia je u tejto značky samozrejmosťou.
Veľkým nadštandardom u tejto kosačky je použitá špeciálna PROFI ochrana hriadeľa motora, < motora. Táto funkcia môže eliminovať škody na kosačke spôsobené nárazom noža do prekážky. Ďalej je táto kosačka vybavená pevnými zadnými kolesami a sklopnou rukoväťou pre ľahké uskladnenie a prepravu.
Ďalším veľkým unikátom je motor, ktorý patrí medzi to najlepšie a najsilnejšie čo WEIBANG v tejto triede ponúka. Jedná sa o profesionálny veľmi silný motor rozvodu OHV s výkonom 7 HP a objemom - 193 ccm.
Ďalší profesionálny prvok, ktorým kosačka disponuje je masívna kovová prevodovka s garantovanou dlhou životnosťou.
RIEŠENIE", kosačku je možné pre ekonomické uskladnenie, ľahké čistenie, servisovanie otočiť a postaviť na zadné špeciálne pätky šasi, týmto sa ľahko dostanete na spodnú časť žacieho ústrojenstva, uloženie náprav a prevodovku.
Ergonomicky upravené madlá sa dajú variabilne nastaviť rýchloupinákov.
Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky Weibang poskytuje predĺžená záruka 4 roky. HARDNESS
Výhody:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 53 cm |
| Hmotnosť | 45 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Guľôčkové ložiská , Antivibračný systém , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládací panel na rukoväti |
| Výrobce motoru | WEIBANG |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 5220 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 2000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 70 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 20 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 22 cm |
| Veľkosť predných kolies | 20.5 cm |
| Maximálna rýchlosť | 4.4 km/h |
| Minimálna rýchlosť | 3 km/h |
| Rozmery balenia | 60.0 x 51.0 x 98.0 cm |