Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5113-170B
Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5113-170B je výkonný pomocník pre efektívnu údržbu trávnika. Spoľahlivú prevádzku zabezpečuje štvortaktný motor OHV RATO s výkonom 3 kW, ktorý zaručuje plynulý chod a dostatok výkonu aj v hustejšom poraste. Okrem toho rýchlosť jazdy 3,4 km/h výrazne uľahčuje prácu a šetrí vašu energiu.
Pracovný záber51 cm vám umožní pokosiť väčšiu plochu za kratší čas. Praktický systém kosenia 4 v 1 ponúka vysokú flexibilitu použitia, pretože umožňuje zber, bočné vyhadzovanie a mulčovanie podľa aktuálnej potreby.
Centrálne nastavenie výšky kosenia v 7 polohách zabezpečuje prispôsobenie rôznym typom trávnika. Benzínová kosačka FIELDMANN FZR 5113-170B tak kombinuje výkonný motor, pojazd, široký záber a variabilný systém kosenia pre pohodlnú a efektívnu starostlivosť o záhradu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 51 cm |
| Hmotnosť | 27.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Guľôčkové ložiská , Nastavenie výšky rukoväte , Manuálny štart , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Výkon | 3000 W |
| Objem motora | 170.1 cm3 |
| Start | Ručné |
| Veľkosť záhrady až | 1800 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Maximálna rýchlosť | 3.4 km/h |
| Objem koša | 60 l |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |