Nákup a objednávka
Benzínová cepová kosačka s pásmi Weibang WB GT6813-TE
Potrebujete skrotiť prerastenú trávu alebo húževnatú burinu na veľkých a ťažko prístupných plochách? S hybridnou pásovou cepovou kosačkou WEIBANG WBGT6813-TE (Terminátor 2) získate výkonného pomocníka, ktorý si poradí aj v zložitom teréne a šetrí váš čas aj energiu. členitosti pracovnej plochy. Robustný benzínový motor s výkonom 6600 W a najnovší hybridný pohon zaistí stabilný výkon, jednoduchú ovládateľnosť a spoľahlivé výsledky aj v tých najnáročnejších podmienkach. hustá burinu a vysokú trávu. Jej kladivkový kosiaci valec rozdrví aj drobné nálety a premení trávu na jemný mulč, ktorý rýchlo zotleje. Vďaka robustnému oceľovému šasi a krytu sú obsluha aj okolie maximálne chránení pred odletujúcimi úlomkami. Nože sú voľne zavesené, takže sa pri náraze na prekážku môžu sklopiť a minimalizovať tak riziko poškodenia. Otočné predné kolesá a pásy s hrubým dezénom zaisťujú výbornú manévrovateľnosť aj na svahoch, v blate alebo medzi stromami. Systém plynule meniteľnej prevodovky (CVT) uľahčuje pohyb v teréne a vstavaný elektrický motor pásov (800 W) sa postará o hladké prechádzanie či transport stroja.
Pre ešte väčšie pohodlie a bezpečnosť práce je možné k stroju dokúpiť čomu môžete obsluhovať kosačku aj na ťažko dostupných miestach.
S hybridnou cepovou kosačkou WEIBANG WBGT6813-TE (Terminátor 2) zvládnete údržbu aj tých najväčších a najproblematickejších plôch rýchlo, efektívne. Skvelá voľba pre profesionálov, technické služby, obce i náročných majiteľov rozľahlých pozemkov.
Výhody:
| Kategória | Bubnové, cepové a lištové sekačky |
| Výrobca | Weibang / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 68 cm |
| Hmotnosť | 295 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Manuálny štart , Predné otočné kolesá , Nastaviteľná rýchlosť pojazdu , Ovládací panel na rukoväti , Spätný chod , Otočná rukoväť |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 6 l |
| Výkon | 6600 W |
| Objem motora | 392 cm3 |
| Maximálna výška zdvihu | 90 mm |
| Veľkosť predných kolies | 20.32 cm |
| Maximálna rýchlosť | 3.8 km/h |
| Otáčky nožového kotúča | 2000 ot /min |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |