Nákup a objednávka
Bazénový vysávač Intex ZX 300 DELUXE 10831015
Bazénový vysávač Intex ZX 300 DELUXE je poloautomatický vysávač určený na čistenie dna i stien bazéna tými najjemnejšími a ťažko odstrániteľnými nečistotami, a to až po vodnú hladinu. Tento robotický vysávač je navrhnutý tak, aby bol ľahko použiteľný, jeho pohyb zaisťuje sila filtračného čerpadla, ktoré súčasne vracia vyčistenú vodu späť do bazéna. class="pb-2">Vďaka rýchlemu pohybu dvojito rotujúcich kief vysávač efektívne zbiera nečistoty, listy a hmyz, ktoré sa usadzujú na dne bazéna. Automaticky ich vysáva a zaisťuje hĺbkové čistenie povrchu. Hadica vysávača sa pripája na priechodku stenou bazéna, ktorou sa voda vracia späť do nádrže. Pre správne pripojenie je nutné mať kompatibilný priechod stenou 10624081.
| Kategória | Poloautomatické bazénové vysavače |
| Výrobca | Intex / Informace o výrobci |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | 7.46 kg |
| Maximálny prietok | 13248 l/h |
| Objem | 1.8 l |
| Možnosť vysávania | Mokré |
| Dĺžka hadice | 6.5 m |
| Pre hadice s priemerom | 38 mm |
| Rozmery balenia | 40.0 x 43.0 x 48.0 cm |