Nákup a objednávka
Bazén Tampa Marimex 3,05 x 0,76 m bez prísl. 10340273 Bazén Tampa Marimex 3,05 x 0,76 m patrí medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie bazény v ČR. Medzi hlavné prednosti bazénu Tampa patrí nízka cena, jednoduchá údržba a rýchle sprevádzkovanie. Stačí pripraviť miesto pre bazén, rozvinúť bazénovú podložku, rozbaliť bazén, nafúknuť horný golier a začať napúšťať vodu. Stúpajúca voda bazén sama postaví. Od vybalenia bazéna môžete do 10 minút začať napúšťať vodu. Po skončení kúpacej sezóny je nutné bazén vyčistiť, vypustiť a uložiť na suché a nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite jeho životnosť. Odporúčame bazén po každom kúpaní zakrývať krycou plachtou, aby sa zabránilo znečisteniu. Pre ľahké nafúknutie horného goliera odporúčame zakúpiť ručnú alebo elektrickú pumpu.
Laminovaná fólia bazéna Tampa je trojvrstvová a vystužená polyesterovou tkaninou. Sila nafukovacieho prstenca je 0,27 mm, podlahy 0,25 mm a steny 0,5 mm. Kvalitné spracovanie fólie zaisťuje dlhodobé a bezproblémové používanie bazéna. K bazénu je možné pripojiť ľubovoľnú kartušovú alebo pieskovú filtráciu z našej ponuky. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4").
Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť príslušné komponenty podľa zvolenej filtrácie (6 ks ks bazénových sada).
Výhody:
Obsah balenia: bazén Tampa Marimex 3,05 x 0,76 m bez prísl.
| Kategória | Bazény Tampa |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Priemer bazéna | 3.05 m |
| Priemer hladiny vody | 249 cm |
| Hĺbka vody | 0.62 m |
| Objem vody v bazéne | 3.9 m3 |
| Konštrukcia | samonosná |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 26.0 x 30.0 x 37.0 cm |