Bazén Florida Marimex 3,05 x 0,76 m bez prísl. 10340272
Bazén Florida Marimex 3,05 x 0,76 m patrí medzi najobľúbenejšie nadzemné bazény v ČR. Medzi hlavné výhody bazéna Florida patrí jeho výhodná cena, jednoduchá údržba, stabilná konštrukcia, široká hladina vody a jednoduché sprevádzkovanie. Stačí pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, rozbaliť bazén, zostaviť podpernú konštrukciu a navliecť na ňu bazénovú fóliu. Od vybalenia bazéna môžete do 30 minút začať napúšťať vodu. Ďalšou veľkou prednosťou bazéna Marimex Florida je možnosť voľby, či bazén na zimu vypustíte, zložíte a uvoľníte záhradu pre iné aktivity, alebo ho zazimujete a ponecháte. Pokiaľ sa rozhodnete bazén ponechať na záhrade aj mimo kúpacej sezóny, ušetríte čas, peniaze za vodu a zároveň aj samotnú vodu. Pri zazimovaní zostane v bazéne viac ako 80% vody, ktorú môžete v ďalšej sezóne znova využiť. Ide tak o ekologické a praktické riešenie zazimovania bazéna.
Laminovaná fólia bazéna Florida je trojvrstvová a vystužená polyesterovou tkaninou. Kvalitné spracovanie fólie zaisťuje dlhodobé a bezproblémové používanie bazéna.
K bazénu môžete pripojiť ľubovoľnú kartušovú či pieskovú filtráciu. Pre napojenie filtrácie sú pripravené priechody stenou bazéna s priemerom 32 mm (5/4"). Pre pripojenie pieskovej či kartušovej filtrácie je nutné dokúpiť, 6ks bazénových hadíc, 1 ks inštalačnej sady. Bazén Florida nie je určený na celkové ani čiastočné krajina. Pre pripojenie univerzálneho závesného skimmera, netreba dokupovať adaptér, stačí vymeniť priechod stenou bazéna, ktorý je v balení bazéna za priechodku, ktorá je v balení skimmera.
Výhody:
Obsah balenia:
1 x bazén Florida Marimex 3,05 x 0,76 m bez prísl.| Kategória | Bazény Florida |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 22.23 kg |
| Priemer bazéna | 3.05 m |
| Priemer hladiny vody | 305 cm |
| Hĺbka vody | 0.6 m |
| Objem vody v bazéne | 4.5 m3 |
| Konštrukcia | kovová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 31.0 x 89.0 x 31.0 cm |