Bazén CF QUICK 305 x 76 cm RATAN
Nadzemný bazén CF QUICK 305 × 76 cm predstavuje jeden z najobľúbenejších modelov nadzemných bazénov. Tento samonosný kruhový bazén s nafukovacím prstencom kombinuje estetiku, bezpečnosť a extrémne jednoduchú manipuláciu, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre každú rodinnú záhradu.
Výhody:
Technické parametre:
Obsah balenia:
Pripojenie filtrácie: Bazén je vybavený priechodkami stenou pre jednoduché napojenie filtrácie (filtrácia nie je súčasťou balenia)
Upozornenie: Tento typ bazéna nie je určený na čiastočné ani úplné zabudovanie do zeme
| Kategória | Bazény |
| Výrobca | CF / Informace o výrobci |
| Hmotnost | 8 kg |
| Průměr bazénu | 3.05 m |
| Objem vody v bazénu | 4 m3 |
| Konstrukce | samonosná |
| Možnost připojení filtrace | áno |
| Tvar bazénu | kruh |
| Rozmery balenia | 26.0 x 30.0 x 37.0 cm |