Bazén CF FRAME 366 x 132 cm RATAN
Bazén CF FRAME 366 x 132 cm je rámový nadzemný bazén pre zákazníkov, ktorí chcú pohodlné kúpanie s vyššou hladinou vody a výrazne stabilnejšou konštrukciou. Výška 132 cm prináša plavecký komfort, väčší objem vody a príjemnejšie používanie aj pre dospelých.
Oceľová rámová konštrukcia drží bazén pevne v tvare a je navrhnutá pre bežné zaťaženie aj časté používanie. Bazénová fólia je vyrobená z troch vrstiev PVC s výstužnou sieťovinou. Hrúbka steny 0,56 mm a dna 0,35 mm zvyšuje odolnosť voči mechanickému namáhaniu a predlžuje životnosť bazéna.
Montáž prebieha bez náradia, jednotlivé diely do seba zapadajú a pri pripravenom rovnom podklade je bazén pripravený na napustenie počas 15 až 20 minút. Bazén je vybavený priechodkami stenou na pripojenie filtrácie a je kompatibilný s hadicami 32 mm (5/4") aj 38 mm (6/4").
Výhody:
Obsah balenia:
Filtrácia a hadice nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Bazény s pevnou konstrukcí |
| Výrobca | CF / Informace o výrobci |
| Priemer bazéna | 3.66 m |
| Hĺbka vody | 1.32 m |
| Objem vody v bazéne | 13.8 m3 |
| Konštrukcia | oceľová |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 a 38 mm |
| Určené pre filtrácie | pieskové |
| Rozmery balenia | 140.0 x 50.0 x 35.0 cm |