Automatický akumulátorový bazénový vysávač ECOVACS Ultramarine P1
ECOVACS ULTRAMARINE P1 je bezdrôtový robotický vysávač na dôkladné čistenie bazéna bez ručnej práce. Vďaka technológii UltraPure s výkonom až 18 200 l/h odstráni nečistoty z rôznych povrchov bazéna a postará sa o čistenie dna, stien, sklonov, plošín aj vodnej linky. Štyri aktívne kefy z EPDM gumy povrch súčasne drhnú, takže robot zvládne lístie, piesok aj usadeniny a pomáha odstrániť aj riasy alebo peľ.
Veľkou prednosťou je dvojstupňová filtrácia 180 μm a 3 μm. Vonkajšia sieťka zachytí hrubé nečistoty, vnútorný jemný filter dočistí piesok, bahno aj mikročastice. Filtračný kôš má objem 3,5 l a vyberá sa zhora, takže ho jednoducho vypláchnete pod tečúcou vodou.
O systematický pohyb sa stará navigácia SmartNavi so senzorom IMU, teda kombináciou gyroskopu a akcelerometra. Robot plánuje efektívne trasy a dosahuje vysoké pokrytie dna aj stien. Pomocné kolieska pomáhajú prekonať prekážky až do výšky 5,5 cm, takže sa nezasekáva ani pri odtokoch alebo podvodných svetlách. Po dokončení cyklu robot automaticky zaparkuje pri okraji bazéna pre jednoduchšie vybratie.
Ovládanie prebieha v aplikácii ECOVACS HOME, kde si zvolíte režim čistenia dna, stien alebo kompletný cyklus a nastavíte aj úroveň sacieho výkonu. K dispozícii je aj plánovanie jednorazového alebo opakovaného čistenia, takže môže bazén udržiavať automaticky aj v čase, keď nie ste doma.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Automatické bazénové vysavače |
| Výrobca | Ecovacs / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 10.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 60 dB |
| Kapacita akumulátora | 4600 Ah |
| Objem koša | 3.5 l |
| Hĺbka vody | 3 m |
| Tvar bazéna | kruh , obdĺžnik , ovál , nepravidelný |
| Stupeň krytia | IP68 + UV ochrana |
| Maximálna odporúčaná plocha bazéna | 180 m2 |
| Rozmery balenia | 55.0 x 48.0 x 32.0 cm |