Nákup a objednávka
Akumulátorová reťazová píla GÜDE GAK 18-201-05.1 58643
Akumulátorová reťazová píla GÜDE GAK 18-201-05.1 58643 je ľahký, kompaktný a výkonný pomocník na údržbu stromov, kríkov a drevín v záhrade a okolo domu. Vďaka ergonomickému dizajnu a nízkej hmotnosti ponúka pohodlnú manipuláciu aj pri dlhodobej práci a uľahčuje bežné rezanie v domácnosti.
Vysoký výkon a efektívnu prevádzku zabezpečuje moderný bezkartáčový motor, ktorý prispieva k dlhšej životnosti a lepšiemu využitiu energie z akumulátora.
Komfort používania zvyšuje automatické mazanie reťaze s integrovaným zásobníkom oleja, ktoré podporuje plynulý chod a prispieva k dlhšej životnosti rezacieho systému. Ďalšou praktickou výhodou je napínanie a výmena reťaze bez použitia náradia, čo výrazne uľahčuje údržbu a šetrí čas pri práci.
Pevné a bezpečné uchopenie zabezpečuje ergonomická mäkká rukoväť spolu s prídavnou bezpečnostnou rukoväťou, ktorá zlepšuje ovládanie nástroja pri rezaní. K bezpečnejšiemu používaniu a skladovaniu prispieva aj ochranný kryt reťaze a vodiacej lišty.
Akumulátorová reťazová píla GÜDE GAK 18.1 ponúka kompatibilitu v rámci akumulátorového sortimentu GÜDE , čo rozširuje možnosti použitia s ostatným akumulátorovým náradím z tohto sortimentu (18V rad E³).
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou dodávky.
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 8 m/s |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 38 |
| Rozstup reťaze | 1/4" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 19.5 cm |
| Maximálne otáčky | 5300 ot/min. |
| Rozmery balenia | 17.0 x 13.0 x 45.0 cm |