Aku vyvetvovacia píla Bosch UniversalChainPole 18 SET 06008B3100
Aku vyvetvovacia píla Bosch UniversalChainPole umožňuje efektívne prerezávanie a odvetvovanie aj vo výškach bez potreby použitia rebríka. Vďaka nastaviteľnej teleskopickej tyči si jednoducho nastavíte potrebnú výšku na presný rez. Navyše je vybavená nastaviteľnou hlavou, ktorá uľahčuje prístup aj k ťažko dostupným miestam.
Výkonný motor uľahčuje rezanie aj hrubších konárov až do priemeru 14,5 cm. Ergonomický dizajn, vyváženie a nízka hmotnosť nástroja minimalizujú namáhanie rúk a ramien, čo umožňuje dlhšiu prácu bez únavy. Súčasťou náradia je aj Syneon Chip, ktorý poskytuje inteligentnú kontrolu energie pre optimálny výkon pri každom projekte.
Aku vyvetvovacia píla Bosch UniversalChainPole patrí do systému POWER FOR ALL ALLIANCE 18 V. Jeden akumulátor tak môžete použiť pre zariadenia Bosch 18 V Power For All aj pre zariadenia ďalších značiek v tejto aliancii.
Rýchlosť reťaze: 4 m/s
Teleskopická rukoväť: 210 – 260 cm
Priemer rezu: 14,5 cm
Otočná hlava: 120°
Doba nabíjania: cca 100 min
Počet rezov na jedno nabitie: cca 55 rezov (priemer 75 mm)
Hmotnosť bez akumulátora: 3,3 kg
Rozmery (d × š × v): 2122 × 120 × 135 mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku prerezávacie a vyvetvovacie píly s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 18 V |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 4 m/s |
| Kapacita akumulátora | 2.5 Ah |
| Objem olejovej nádrže | 0.060 l |
| Maximálny priemer dreva | 14.5 cm |
| Počet článkov | 33 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 16.0 x 117.0 cm |