Nákup a objednávka
Aku príklepová vŕtačka FESTA SHARE20V 28004
Výkonný spoločník pre každodenné vŕtacie a skrutkovacie práce. S krútiacim momentom 45 Nm zvláda širokú škálu materiálov od kovov po drevo a plasty až po murovacie materiály vďaka príklepu. Plynulý chod a maximálny výkon zaisťuje výkonný motor a celokovová prevodovka.
Jednoduché nastavenie typu použitia pomocou otočného prstenca umožňuje vŕtanie s príklepom, vŕtanie alebo skrutkovanie s voľbou uťahovacieho momentu v rozsahu 19 stupňov. Ergonomická pogumovaná rukoväť a optimalizované umiestnenie ovládacích prvkov zaisťujú pohodlnú manipuláciu ako pre pravákov, tak aj pre ľavákov.
Súčasťou skupiny výrobkov FESTA SHARE 20 V, ktoré môžu využívať Li-ion batérie 2.0 Ah a 4.0 Ah. Vďaka Li-ion technológii dochádza k minimálnemu samovybíjaniu, čo zaisťuje vždy pripravené náradie.
Aku príklepová vŕtačka FESTA SHARE20V je súčasťou Aku programu FESTA.
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku vŕtačky a skrutkovače |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| AKU program | Festa Share 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 20 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 2 - 13 mm |
| Uťahovací moment | 45 Nm |
| Maximálne otáčky | 1800 ot/min. |
| Frekvencia príklepu | 19200/min min-1 |
| Rozmery balenia | 10.0 x 22.0 x 23.0 cm |