Nákup a objednávka
Aku příklepová vrtačka Scheppach CID27-12Li
Výkonná a všestranná akumulátorová príklepová vŕtačka Scheppach CID27-12Li vyniká ľahkosťou a dostatočnou silou pre precíznu vŕtaciu a skrutku. poskytuje optimálnu kontrolu nad prácou.
Vysoko účinný príklep umožňuje prácu aj s tvrdými materiálmi. Osvetlená pracovná plocha LED svetlom zaisťuje jasný výhľad aj v tmavých miestach. Protišmykové zóny na rukoväti dodávajú stabilitu a komfort pri manipulácii. Moderné rýchloupínacie skľučovadlo umožňuje rýchlu výmenu nástrojov.
S nastaviteľným uťahovacím momentom a možnosťou zmeny smeru otáčania ponúka maximálnu flexibilitu. Disponuje technológiou HDSC pre optimálny výkon a dlhú životnosť akumulátora. Navyše s prehľadným ukazovateľom stavu nabitia pre bezstarostnú prácu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku vŕtačky s príklepom a skrutkovače |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 92 dB |
| Napätie | 12 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 10 mm |
| Uťahovací moment | 27 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1300 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 20 mm |
| Rozmery balenia | 25.0 x 9.0 x 32.0 cm |