Nákup a objednávka
Aku vŕtací skrutkovač Bosch GSR 12V-35 FC 06019H3000
Aku vŕtací skrutkovač Bosch GSR 12V-35 FC je vybavený inovatívnym systémom FlexiClick nástavcov. Tento systém poskytuje až 8 rôznych kombinácií, čo zaisťuje maximálnu flexibilitu pri práci s rôznymi materiálmi av rôznych situáciách.
Ďalej sa vyznačuje mimoriadnou kompaktnosťou a vysokým výkonom. Vďaka krútiacemu momentu 35 Nm a rýchlosti až 1 750 otáčok za minútu umožňuje efektívne a pohodlné použitie aj v ťažko prístupných priestoroch, kde štandardné náradie nedostačuje. preťažením. Táto technológia nielen zvyšuje spoľahlivosť náradia, ale taktiež predlžuje jeho celkovú životnosť, čo ho robí ideálnym pomocníkom pre každodenné profesionálne aj domáce použitie. Aku vŕtací skrutkovač je súčasťou aku programu Bosch PROFESSIONAL 12V. otáčky (1./2. stupeň): 0-460/0-1750 min-1
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a rýchlonabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku vŕtačky a skrutkovače s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 12V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 73 dB |
| Napätie | 12 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 0,8 - 10 mm |
| Uťahovací moment | 35 Nm |
| Kapacita akumulátora | 3 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1750 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 32 mm |
| Rozmery balenia | 35.0 x 10.0 x 44.0 cm |