Nákup a objednávka
Aku vŕtací skrutkovač Bosch GSB 120-LI 06019G8100
Aku vŕtací skrutkovač Bosch GSB 120-LI ponúka výkon a flexibilitu pre skrutkovanie aj vŕtanie, čím je ideálnym pomocníkom pre rôzne domáce aj profesionálne práce.
Vďaka dvojstupňovej prevodovke zaisťuje vyššiu produktivitu a poskytuje mimoriadny krútiaci moment, ktorý uľahčuje prácu aj v náročnejších podmienkach. Navyše je vybavený funkciou Electronic Cell Protection, ktorá predlžuje životnosť akumulátora a zvyšuje jeho odolnosť proti nadmernému preťaženiu, prehriatiu alebo hlbokému vybitiu. Aku vŕtací skrutkovač je súčasťou aku programu Bosch PROFESSIONAL 12V.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor
| Kategória | Aku vŕtačky a skrutkovače s bateriou a nabíjačkou |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 12V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93.5 dB |
| Napätie | 12 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 0,8 - 10 mm |
| Uťahovací moment | 30 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1500 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 20 mm |
| Frekvencia príklepu | 22500 min-1 |
| Rozmery balenia | 26.0 x 9.0 x 29.0 cm |