Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Scheppach C-CS254-X 5910308900
Akumulátorová reťazová píla Scheppach C-CS254-X je skvelou voľbou pre rôzne záhradné práce vetiev. Vďaka tomu, že nie je potrebný kábel, je práca s touto pílou veľmi pohodlná a jednoduchá. Píla dosahuje rýchlosť reťaze 6 m/s, čo zaisťuje rýchle a efektívne rezanie. Je vybavená prémiovou lištou a reťazou ProCut s dĺžkou 10" (25,4 cm) s efektívnou reznou dĺžkou 20 cm, ktoré poskytujú vysoký výkon pri každom použití.
Manipuláciu uľahčuje praktický systém výmeny a napínania reťaze. rukoväť s mäkčeným povrchom zaisťuje pohodlie aj pri dlhšej a náročnejšej práci. Bezpečnosť je zaistená ochranou proti spätnému rázu, kedy brzda reťaze zastaví pohyb počas niekoľkých milisekúnd. Automatické mazanie reťaze prispieva k hladkému chodu a predlžuje životnosť ako reťaze, tak aj lišty. Vďaka nízkej hmotnosti je píla vhodná aj pre dlhšie pracovné úkony. preťaženie, čo predlžuje životnosť motora. Je plne kompatibilný s akumulátormi a nabíjačkami radu Scheppach IXES 20V, čo užívateľom poskytuje maximálnu flexibilitu a pohodlie pri práci bez káblov. 254 mm
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| AKU program | Scheppach IXES 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Funkcia | Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 20 V |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 6 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.125 l |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 25.4 cm |
| Maximálne otáčky | 23500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 23.0 x 45.0 x 23.0 cm |