Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Einhell GE-LC 36/35 LI-SOLO 4501780
Aku reťazová píla Einhell GE-LC 36/35 Li-Solo vyniká svojou flexibilitou, výkonom. Ako súčasť systému Power X-Change je poháňaná dvoma silnými 18V batériami a vybavená bezuhlíkovým elektromotorom Einhell Brushless Motor, čo umožňuje prácu úplne nezávisle na elektrickej zásuvke. Vďaka kvalitnej lište a reťazi OREGON, dĺžke lišty 350 mm a rýchlosti rezania 15 m/s si ľahko poradia aj s väčšími kmeňmi. Píla je vybavená robustným kovovým ozubeným dorazom. Bezpečnosť zaisťujú ochrana proti spätnému rázu, okamžitá brzda reťaze a záchytný čap reťaze. Ergonomická rukoväť s mäkkým úchopom umožňuje pohodlné používanie aj pri dlhšom pracovnom nasadení alebo pri práci s tvrdšími materiálmi.
Mazanie reťaze je automatické, pričom veľký plniaci otvor uľahčuje doplňovanie oleja. Aku reťazová píla je súčasťou aku programu Einhell Power X-Change.
Výhody:
Obsah balenie:
1x Aku reťazová píla Einhell GE-LC 36/35 LI-SOLO 4501780Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Kov / plast |
| Reťaz | 3/8" |
| Akumulátor - typ | Li-Ion |
| Hmotnosť | 11.5 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 102 dB |
| Dĺžka lišty | 35 cm |
| Napätie | 18 V |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 15 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.115 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Maximálne otáčky | 8200 ot/min. |
| Rozmery balenia | 26.0 x 25.0 x 50.0 cm |