Aku reťazová píla Bosch PKE 18V-30-28 06008B8B01
Aku reťazová píla Bosch PKE 18V-30-28 je všestranná píla na rýchle a pohodlné rezanie konárov aj kmeňov v záhrade. S lištou s dĺžkou 30 cm je vhodná na prácu so stredným až väčším priemerom dreva, a to ako mäkkého, tak tvrdého.
O svižný rez sa stará bezuhlíkový motor s vysokým krútiacim momentom a regulácia OptiCut, ktorá pomáha udržať plynulé rezanie aj pri vyššom zaťažení. Praktický systém SDS umožňuje napínanie a výmenu reťaze bez použitia náradia a technológia Syneon optimalizuje spotrebu energie pre čo najdlhšiu dobu chodu.
Aku reťazová píla Bosch je súčasťou aku programu Bosch POWER FOR ALL 18 V, ktorý ponúka širokú škálu kompatibilného náradia. Vďaka zdieľaniu akumulátorov v rámci systému získate vyššiu flexibilitu a pohodlie pri práci.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 9 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.16 l |
| Počet článkov | 45 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 51.0 x 28.0 x 24.0 cm |