Nákup a objednávka
Aku rázový uťahovák Makita LXT DTW180RTJ
Aku rázový uťahovák Makita LXT DTW180RTJ je vybavený spoľahlivým bezuhlíkovým motorom kľúčové pre efektívnu prácu. Vďaka technológii XPT je tento uťahovák odolný voči prachu a vlhkosti, čo umožňuje jeho použitie v náročných prostrediach. Nová funkcia na uvoľnenie utiahnutých skrutiek a matíc uľahčuje prácu a šetrí čas.
Medzi ďalšie prednosti patrí možnosť nastavenia uťahovacieho momentu v dvoch stupňoch, čo poskytuje užívateľom väčšiu kontrolu nad pracovnými. LED osvetlenie pracovnej plochy s funkciou dosvitu zaisťuje perfektnú viditeľnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Vďaka indikácii stavu nabitia akumulátora máte vždy prehľad o zostávajúcej energii a môžete sa tak lepšie pripraviť na dlhé pracovné dni.
Aku rázový uťahovač je súčasťou aku programu Makita LXT 18V a je tak kompatibilný s akumulátormi tohto radu.
Obsah balenia:
1x Aku rázový uťahovač Makita LXT DTW180RTJAkumulátory a rýchlonabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku rázové uťahovače s batériou a nabíjačkou |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita LXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Napätie | 18 V |
| Uťahovací moment | 180 Nm |
| Kapacita akumulátora | 5.0 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 2400 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/2" |
| Rozmery balenia | 17.0 x 10.0 x 26.0 cm |