Nákup a objednávka
Aku rázový skrutkovač Makita CXT TD110DSAE
Aku rázový skrutkovač Makita CXT TD110DSAE je kompaktný a výkonný nástroj navrhnutý pre efektívnu prácu v rôznych prostrediach. Tento skrutkovač je vybavený Li-ion akumulátormi s napätím 10,8 V a kapacitou 2,0 Ah, čo zaisťuje dlhú výdrž a spoľahlivý výkon. Vďaka šesťhrannému upnutiu 1/4" je kompatibilný so širokou škálou nástavcov.
S uťahovacím momentom 110 Nm poskytuje tento skrutkovač dostatočný výkon pre náročné úlohy. Je vybavený elektronickým vypínačom, elektrickou brzdou a možnosťou zmeny jednoduchosť použitia. Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukoväť zaisťuje pohodlný a pevný úchop aj pri dlhšej práci. Pre prácu v horších svetelných podmienkach je skrutkovač vybavený LED osvetlením pracovnej plochy. kufra, ktorý obsahuje aj dva akumulátory a nabíjačku, čo umožňuje neprerušovanú prácu a jednoduchú prepravu. Aku rázový skrutkovač Makita je súčasťou aku programu Makita CXT 12V a je tak kompatibilný s akumulátormi tohto radu. 0-2600 min-1
balenie:
1x Aku rázový skrutkovač Makita CXT TD110DSAEAkumulátory a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 105 dB |
| Napätie | 12 V |
| Uťahovací moment | 110 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 2600 ot/min. |
| Frekvencia príklepu | 3500 min-1 |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 30.0 x 13.0 x 36.0 cm |