Nákup a objednávka
Aku sada skrutkovač a rázový uťahovač Makita CLX224X
Kompaktný akumulátorový vŕtací skrutkovač Makita DF333D sa vyznačuje malými rozmermi a nízkou hmotnosťou. Napájanie batériami radu CX. Kompaktné rozmery umožňujú skrutkovaču pracovať vo veľmi stiesnených priestoroch.
Jasná LED dióda osvetľuje pracovnú plochu a zlepšuje pracovné podmienky. Použitie 2-stupňovej prevodovky vám umožní prispôsobiť prevádzkové parametre vašim aktuálnym potrebám. Všetky tieto výhody zaisťujú, že toto zariadenie je ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú skrutkovač s malými rozmermi a nízkou hmotnosťou.
Kompaktný rázový uťahovač Makita TD110D s 1/4" HEX rýchloupínacím skľučovadlom. Kompaktný a ľahký dizajn s výkonným motorom s maximálnym krútiacim momentom 110 N vyžadujúcich vysoký výkon.
Na zatienených miestach bude pracovná plocha osvetlená jasnou LED s funkciou oneskoreného zatemnenia. Akumulátorový skrutkovač radu CXT s kompaktným dizajnom.
Aku vrt DF333D
Uťahovací moment: 30 NmAku rázový uťahová TD110D
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 10,8 |
| Napätie | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 1.5 Ah |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 25.0 x 30.0 x 30.0 cm |