Nákup a objednávka
Aku rázový skrutkovač Makita CXT TD110DZ
Aku rázový skrutkovač Makita CXT TD110DZ je kompaktný nástroj, ktorý ponúka vysoký výkon pre náročné úlohy vďaka svojmu silnému uťahovaciemu momentu. Upnutie pomocou šesťhranu 1/4" umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu bitov, čo oceníte pri častej zmene nástrojov počas práce.
Elektronický vypínač a elektrická brzda zaisťujú presné ovládanie a rýchle zastavenie skrutkovača, čo je neoceniteľné. ľavým a pravým chodom dáva väčšiu flexibilitu pri skrutkovaní a povoľovaní rôznych spojov. ťažko prístupných miestach. Elektronická ochrana akumulátora chráni batériu pred preťažením, prehriatím a hlbokým vybitím. Aku rázový skrutkovač Makita radu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 105 dB |
| Napätie | 12 V |
| Uťahovací moment | 110 Nm |
| Maximálne otáčky | 2600 ot/min. |
| Frekvencia príklepu | 3500 min-1 |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 7.0 x 18.0 x 19.0 cm |