Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla CRAMER 48MCSK2
48MCS je ľahká a kompaktná akumulátorová prerezávacia píla na použitie v záhrade, ktorá ponúka dokonalú rovnováhu medzi výkonom a manévrovateľnosťou pre ľahké prerezávanie. Bezpečnosť je zaručená vďaka spusteniu dvoma tlačidlami a krytu reťaze a batéria je zameniteľná so všetkými ostatnými náradiami Cramer 48V. Bezpečnosť pre užívateľov s nízkymi vibráciami, nízkou hlučnosťou a nulovými emisiami alebo škodlivými emisiami. Okrem toho je 48MCS vybavený integrovaným krytom reťaze a spúšťaním pomocou dvoch tlačidiel pre bezpečnosť.
Aku prerezávacia píla CRAMER 48MCSK2 je súčasťou Aku programu CRAMER 48V. externé
Výhody: Obsah balenia: náradie
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | CRAMER / Informace o výrobci |
| AKU program | CRAMER 48 V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Funkcia | Rýchlonapínanie reťaze |
| Napätie | 48 V |
| Rýchlosť reťaze | 7 m/s |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 32 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 15 cm |
| Rozmery balenia | 46.0 x 31.0 x 12.0 cm |