Nákup a objednávka
Aku povrchové čerpadlo GÜDE GP 18-401-30 58564
Akumulátorové záhradné čerpadlo, určené na zavlažovanie trávnikov, záhonov okrasných (úžitkových) rastlín a pod. Vhodné pre čerpanie čisté, atp. za účelom zalievania záhradných plôch.
Aku povrchové čerpadlo GÜDE GP 18-401-30 58564 je súčasťou Aku programu GÜDE.
Výhody:
Konštrukcia:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Povrchové čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Napätie | 18 V |
| Maximálny prietok | 2400 l/h |
| Maximálny výtlak | 20 m |
| Maximálna sacia výška | 6 m |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Priemer hadice | 3/4 " |
| Rozmery balenia | 23.0 x 30.0 x 45.0 cm |