Nákup a objednávka
Aku ponorné čerpadlo Milwaukee M12 BSWP-601 4933479640
Aku ponorné čerpadlo Milwaukee čerpadlo je vybavené špeciálnym filtračným systémom HYDROPASS™, ktorý účinne zabraňuje príp. prítomnosti nečistôt.
Výkonný motor zaisťuje čerpaciu kapacitu cez 2000 litrov za hodinu. S jedným 6,0 Ah akumulátorom M12™ dokáže prečerpať až 1000 litrov vody, čo je ideálne na vyprázdňovanie priekop, čistenie búrkových kanalizácií, odvodňovanie vonkajších elektromerov a vyprázdňovanie dažďových sudov.
Čerpadlo je možné ponoriť až do hĺbky 85 centimetrov a zvládne čerpať vodu do výšky 4,5 metra. Pre maximálnu univerzálnosť je vybavené ¾″ BSPT závitovým výstupom, ktorý umožňuje pripojenie 19mm hadíc.
K praktickým funkciám patrí integrovaný ukazovateľ stavu nabitia akumulátora. O spoľahlivý výkon sa stará špičkový 4-pólový uhlíkový motor, ktorý v spojení s akumulátorom REDLITHIUM™ a elektronikou REDLINK™ poskytuje optimálny výkon, dlhú výdrž a vysokú odolnosť. kompatibilný so všetkými akumulátormi tohto radu. Max. výtlak: 4,5 m
Výhody:
Obsah balenia:
Milwaukee M12 BSWP-601 4933479640Akumulátor a nabíja
| Kategória | Ponorné čerpadlá |
| Výrobca | Milwaukee / Informace o výrobci |
| AKU program | Milwaukee M12 |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Napätie | 12 V |
| Maximálny prietok | 2040 l/h |
| Maximálny výtlak | 4.5 m |
| Maximálny ponor | 0.85 m |
| Kapacita akumulátora | 6 Ah |
| Priemer hadice | 3/4 " |
| Rozmery balenia | 10.0 x 125.0 x 21.0 cm |