Nákup a objednávka
Aku okružná píla Bosch GKS 185-LI 06016C1223
Aku okružná píla GKS 185-LI umožňuje mobilitu bez káblov a všestrannosť pri rezaní. Je určená na rezy do dreva a materiálov na báze dreva. balenie.
Obsah balenia:
| Kategória | AKU okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 104 dB |
| Napätie | 18 V |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 57 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 33.0 x 53.0 cm |